REP&NAP
Nasze dotychczasowe starcia ....
Bitwa morska w pobliżu

(22.04.2011 12:15:42)

zymkus z miasta TYSKIE, Maroz z miasta Ojejku, fabiansto z miasta tu jest baza, admirał-kam z miasta SIARA
vs
ALEKSANDER1971 z miasta DĄBROWA

───────────────────────────────────────────────────────────────────
Okręt z Taranem......156(-110).. - Okręt z Taranem........7(-24)...
Okręt z Miotaczem ognia...31(-30)... - Okręt z Miotaczem ognia...69(-115)..
Okręt z Katapultą....140(-0).... - Okręt z Katapultą....135(-15)...
Okręt Parowy z Taranem...30(-0).... - Okręt Parowy z Taranem..161(-0)....
Okręt Podwodny.......175(-10)... - Okręt Podwodny.........0(-20)...
───────────────────────────────────────────────────────────────────
Generałowie.................-962 - Generałowie...............-1,302
Obrażenia.................48,100 - Obrażenia.................65,130
───────────────────────────────────────────────────────────────────

Zwycięzcy: fabiansto, admirał-kam, zymkus, Maroz

394 jednostki z Maroz blokują wejście do portu
1 jednostki z Maroz blokują wejście do portu
106 jednostki z zymkus blokują wejście do portu
30 jednostki z admirał-kam blokują wejście do portu
1 jednostki z fabiansto blokują wejście do portu
ALEKSANDER1971 nie dysponuje już żadnymi jednostkami, które mógłby umieścić na Głównej lini, dlatego pozostała część armii się wycofała.
Armia gracza ALEKSANDER1971 została wycofana i opuściła pole bitwy..

Created using Ikariam CR Converter (v3.13)


  PRZEJDŹ NA FORUM